Antieke Franse strijdwagen pendule. Circa 1920. Wit marmer met vuurverguld brons. Gesigneerd Charles Pick Paris, Nr. 2468. Met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Mooie vergulding. Afmeting: 40x45x17 cm. In goede staat.