Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Kinderbord, ø ca. 17,5 cm. met gedreven afbeeldingen Roodkapje en de boze wolf. Gemerkt: Gero, ontwerp en gemerkt Georg Nilsson. En een kinderbeker met oorgreep gedreven afbeelding van konijn en gemerkt Gero Zilmeta. Afm. ø 18 cm.