Hollands antiquarisch boek Hertspieghel Amsterdam wetstein Hendrik 1694 vol met prachtige 17e eeuwse gravures, J. Mulder sculp. etc. met originele lamslederen band(naad zit los, maar mooi) 19,5x13x4cm. Cond:G