Vroeg 19e eeuws mahoniehouten uitklapbare reisapotheek met 5 lades, en 17 glazen houders, inclusief gereedschap oa. originele weegschaal gewichtjes, marmeren vijzeltje, stempel, kweekbakjes (collecters item) in zeer goede originele staat (pootje mist, stukje lijst beschadigd) 31x59x17cm