Antiek Frans klokkenstel door:Leon Bureau 1875-1915, in Louis Seize stijl, met vergulde figuren en kandelaren en marmer(gesigneerd) 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, in goede gave staat 34-36cm Cond:G