Drie oude Duits porseleinen figuren 20e eeuw: 1x twee reigers van Hutschenreuther Selb, gesigneerd W. H. Achziger, 1x Rosenthal woerd Selb., gesigneerd C., 1x twee flamingo's Hutschenreuther Selb "H. Achziger" (blad gelijmd) 7-21cm. Cond.: R-G