Thedooor Goebel - Graphischen Künste der Gegenwwart; ein Führer durch das Buchgewerbe. - (geïllustreerd). - Stuttgart, Felix Krais, 1895. Overzicht over allerlei gangbare druktechnieken zoals houtgravure, chromolitho etc. in een rijk geïllustreerde uitgave. Folioformaat met koperen legpenning in het voorplat. Het geheel is compleet en in goede staat. Rug vakkundig gerestaureerd 36x27x6,5cm.