Grote klassieke kersenhouten eethoek met prachtige tafel voorzien van inlegwerk bandintarsia op het blad en lades aan beide zijden. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 200x100x80cm. Daarbij 4 kersenhouten stoelen 94x50x46cm. Cond.: G