Frans pendulestel ca. 1850 (brons verguld), tweekleurig met marmer. Kandelaren gesigneerd Leon Bureau. Bevat putti en bloemenkelken als kaarskandelaars. Pendule voorstellend een vrouw met putti, plaquette met putti (Louis Seize stijl) met 8-daags Frans uurwerk met veerslinger en halfuurslag 34x27x13cm. en 30x16x9cm.(2x) Cond.: G