Lot Chinees porseleinen kop + schotels. 18e Eeuw. Divers. Onder meer; Capucine, Imari, Kang xi (3x). Eén kopje haarlijn. Drie kopjes goed. Eén schotel haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 12 - 13,5 cm.