Vier 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Divers. 1x Familie verte met floraal/paradijsvogel/goud decor. 3x Familie rose met floraal + 1x Tobacco leaf decor. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 20,5 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.