Vier 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi kopjes met pioenrozen decor. Met bodemmerk. Eén kopje goed. Twee kopjes chips. Eén kopje haarlijn + chips. Afmeting: 3,5 x Ø 6,4 cm. In redelijk/goede staat.