18e Eeuws Duitse porseleinen Marcolini figurengroep. Bestaande uit vijf figuren op piedestal met bloemen en fruit. Enkele beschadigingen aan hand, piedestal en bloemen. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.