Bijzondere Duitse Biedermeier mahoniehout fineer staande klok begin 19e eeuw. Gesigneerd Julius Kaufmann Carlsruhe. Secondewijzer en datumaanduiding. Uurwerk met grote geelkoperen slinger, emaille wijzerplaat met vuurvergulde ring. Voorzijde en zijkanten met glas. Precisieuurwerk, de klok bevindt zich in bijzonder goede staat H. 202 cm. B 36-47, D.23-27 cm.