Zeldzaam 18e eeuws Hollands schrijfkabinet met origineel verguld beslag en bandintarsia. Wortelnoten. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauraties. onderkast met 6 lades waarvan de middelste van de bovenste rij een schrijflade bevat. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede staat.