Drie zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels (2x gaaf met minimale chips, 1x met chips en haarlijntje) en twee kopjes met waterbuffel + figuur in landschap decor (1x klein haarlijntje en minimale chip, 1x klein haarlijntje). Afmeting: H 4,7 x Ø 11,2 cm. In goede staat.