Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. Blad heeft wel een droogte scheur verder In goede staat.