Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse polychrome plooischotel, 20e eeuw. Afmeting: 24 - 26 cm ø. In matig/goede staat.