18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet, gebogen met klauwpoten en prachtig antiek beslag. Zijkanten matig, rugwand nieuw. Behoeft aandacht. Kleine beschadigingen. Afmeting: 235 x 178 x 70 cm. In redelijke staat.