33. Juliveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

J. Wouters van Trirum, Poezen. 1052
J. Wouters van Trirum, Poezen.
Startprijs 300 EUR
2 Chinese bloempotten 6222
2 Chinese bloempotten

80 EUR

Sofa combinatie 4062
Sofa combinatie
Startprijs 400 EUR
Piedestal met kindjes 4055
Piedestal met kindjes
Startprijs 250 EUR
Jan te Wierik, zeefdruk/acryl. 1016
Jan te Wierik, zeefdruk/acryl.

400 EUR

Porseleinen plaquette gesigneerd 6215
Porseleinen plaquette gesigneerd
Startprijs 100 EUR
Hoektrumeau 4048
Hoektrumeau

700 EUR

Landkaart 1626. 1009
Landkaart 1626.
Startprijs 1.000 EUR
4x Porseleinen doosje 6208
4x Porseleinen doosje
Startprijs 60 EUR
Aris Knikker 1002
Aris Knikker
Startprijs 650 EUR
Spiegel, empire. 4012
Spiegel, empire.

1.300 EUR

3x Antieke Brusselse vazen 6172
3x Antieke Brusselse vazen
Startprijs 60 EUR
Kabinet/eiken 4005
Kabinet/eiken

850 EUR

Chrysopraas 906
Chrysopraas
Startprijs 50 EUR
Makkumse lekschaal+platelen vaas 6165
Makkumse lekschaal+platelen vaas

50 EUR

4x Porselein, 'Bing &Grondahl' 6158
4x Porselein, 'Bing &Grondahl'
Startprijs 130 EUR
Twee broches met goud en groene steen 899
Twee broches met goud en groene steen
Startprijs 70 EUR
Pendule 3689
Pendule
Startprijs 70 EUR
Lot zilveren sieraden 892
Lot zilveren sieraden
Startprijs 30 EUR
Klok, porselein 3660
Klok, porselein
Startprijs 700 EUR
Lot van 23 tegels, 18e eeuw. 6122
Lot van 23 tegels, 18e eeuw.

160 EUR

Perzische tegel 6115
Perzische tegel
Startprijs 150 EUR
Granaatcollier met gouden slot 856
Granaatcollier met gouden slot

80 EUR

Friese staartklok 3653
Friese staartklok
Startprijs 175 EUR