Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Porselein beeld, herder(in). 6227
2x Porselein beeld, herder(in).
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'. 1172
Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Schemerlamp, met vrouwfiguur 2298
Schemerlamp, met vrouwfiguur

Resultaat:

56 EUR

Verkocht
Tafeltje, 2 lades. 4175
Tafeltje, 2 lades.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J. Hoek, Katwijk. 1189
J. Hoek, Katwijk.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vaas, Fam. Verte. 6244
Vaas, Fam. Verte.

Resultaat:

1.500 EUR

Ad Maas  1206
Ad Maas
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Secretaire 4192
Secretaire

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6261
2 Chinese vazen

Resultaat:

110 EUR

Zuurstof apparaat 2315
Zuurstof apparaat
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Imari vazen (2x) 6278
Imari vazen (2x)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Cilinderbureau 4209
Cilinderbureau

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Spiegel met facet geslepen rand 4226
Spiegel met facet geslepen rand

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 x Cloisonné (2 vazen, 1 trommel) 2332
3 x Cloisonné (2 vazen, 1 trommel)

Resultaat:

60 EUR

Zwarte zuil met messing 4243
Zwarte zuil met messing
Startprijs 140 EUR
Barometer 2349
Barometer
Startprijs 50 EUR