Delfts blauwe aardewerken schotel met bloemdecor, Hollands 18e eeuw. 4xø30,5cm.
Antiek 4-delig ivoren beeldengroepje op houten voet. Uiteinden met olifanten, man en vrouw in het midden, 20x20cm. Cond.: G
2 Jade figuren in drakenvorm. Uit een stuk geslagen, zeer fijne beeldhoudkunst.
Imari dekselpot met figurendecor op vuurvergulde standaard, Japans 19e eeuw, was vroeger een po, pot heeft 1 klein chipje aan de rand. 27x23,5x26cm.
6 Meissen borden, knaufzeit 1890/1900,met bloemmotief,z.g.n.Streublumchen.
Keramieken beeld van een dame. W. Kamp geglazuurd. Cond.: U, 35.5x20x10 cm
3 Chinees blauw porseleinen borden met bloemdecor, Chien Lung, 18e eeuw, 2,5xø23cm.
Chinees aardewerk beeldje van manfiguur (wijsgeer), 19e eeuw, 29x11x8cm.
Kapitale porseleinen vaas, ballustervormig met rode gloed overlopend in beige.Eind 20e eeuw. H.100, Ø47 cm.
5-Delig porseleinen kaststelletje, rijkelijk gedecoreerd met bloemen en familiewapen, Holland 19e eeuw, 1 dekseltje is gelijmd, H:16cm.
Jugendstil ballustervormig platelen klokje, gesigneerd MB Tvm Gouda Holland, begin 20e eeuw, 30x16x10cm. Cond.: G
Delftsblauw aardewerk kandelabertegel met damhert. Holland 17e eeuws.13x13cm
Ovaalvormige vaas met drakenmotief gemerkt P.P.M. ca. 1960, H.:44cm.
Grote chinese dekselvaas beschilderd met vissen,bloemen en draken.Fam.rose stijl, eind 20e eeuw. H 40cm.,Ø38 cm.