03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

Art Nouveau olifant
Startprijs 250 EUR

Gepolichromeerde aardewerk olifant, ca. 2e helft 20e eeuw.

Tegel met schaap
Startprijs 250 EUR

Delftsblauw aardewerk tegel met schaap Holland 17e eeuw.13x13cm

Delfts blauwe schotel
Startprijs 250 EUR

Delfts blauwe aardewerken schotel met bloemdecor, Hollands 18e eeuw. 4xø30,5cm.

4-Delig groepje
Startprijs 250 EUR

Antiek 4-delig ivoren beeldengroepje op houten voet. Uiteinden met olifanten, man en vrouw in het midden, 20x20cm. Cond.: G

2 Imari vazen met figuren
Startprijs 250 EUR

2 Jade figuren
Resultaat: 240 EUR

2 Jade figuren in drakenvorm. Uit een stuk geslagen, zeer fijne beeldhoudkunst.

Imari pot op vuurvergulde standaard
Startprijs 225 EUR

Tegeltableau
Startprijs 220 EUR

Tegeltableau van een ruiter te paard 19e eeuw, 26x39cm. Cond.: G

6 Meissen borden
Startprijs 200 EUR

6 Meissen borden, knaufzeit 1890/1900,met bloemmotief,z.g.n.Streublumchen.

Keramiek dame
Startprijs 200 EUR

Keramieken beeld van een dame. W. Kamp geglazuurd. Cond.: U, 35.5x20x10 cm

5 borden Fam. Rose
Startprijs 200 EUR

3 Chinese borden
Startprijs 200 EUR

3 Chinees blauw porseleinen borden met bloemdecor, Chien Lung, 18e eeuw, 2,5xø23cm.

Aardewerken beeldje
Startprijs 200 EUR

Chinees aardewerk beeldje van manfiguur (wijsgeer), 19e eeuw, 29x11x8cm.

2 Imari kastvazen
Startprijs 180 EUR

2 Imari vierkante kastvazen, Japan eind 19e eeuw, 21x11x11cm

Balustervormige vaas
Startprijs 180 EUR

Kapitale porseleinen vaas, ballustervormig met rode gloed overlopend in beige.Eind 20e eeuw. H.100, Ø47 cm.

3 Chinese schaaltjes
Resultaat: 200 EUR

2 Satsuma siervazen
Startprijs 175 EUR

2 Satsuma siervazen, japan ca. 1900, 31,5x17,5cm.

5-Delig kaststelletje
Startprijs 175 EUR

5-Delig porseleinen kaststelletje, rijkelijk gedecoreerd met bloemen en familiewapen, Holland 19e eeuw, 1 dekseltje is gelijmd, H:16cm.

Wit platelen beeld Lejan
Startprijs 175 EUR

Plateel klokje
Startprijs 175 EUR

Tegel met damhert
Startprijs 170 EUR

Delftsblauw aardewerk kandelabertegel met damhert. Holland 17e eeuws.13x13cm

Plateel bloempot
Resultaat: 150 EUR

Plateel bloempot ,H 16cm,Ø26cm.

Ovaalvormige vaas
Startprijs 150 EUR

Chinese dekselvaas
Startprijs 150 EUR

Grote chinese dekselvaas beschilderd met vissen,bloemen en draken.Fam.rose stijl, eind 20e eeuw. H 40cm.,Ø38 cm.