Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Nouveau olifant 4290
Art Nouveau olifant
Startprijs 250 EUR
Tegel met schaap 4247
Tegel met schaap
Startprijs 250 EUR
Delfts blauwe schotel 4212
Delfts blauwe schotel
Startprijs 250 EUR
4-Delig groepje 4188
4-Delig groepje
Startprijs 250 EUR
2 Imari vazen met figuren 4169
2 Imari vazen met figuren
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2 Jade figuren 4338
2 Jade figuren

Resultaat:

240 EUR

Imari pot op vuurvergulde standaard 4174
Imari pot op vuurvergulde standaard
Startprijs 225 EUR
Tegeltableau 4233
Tegeltableau
Startprijs 220 EUR
6 Meissen borden 4329
6 Meissen borden
Startprijs 200 EUR
Keramiek dame 4328
Keramiek dame
Startprijs 200 EUR
5 borden Fam. Rose 4302
5 borden Fam. Rose
Startprijs 200 EUR
3 Chinese borden 4264
3 Chinese borden
Startprijs 200 EUR
Aardewerken beeldje 4230
Aardewerken beeldje
Startprijs 200 EUR
2 Imari kastvazen 4525
2 Imari kastvazen
Startprijs 180 EUR
Balustervormige vaas 4479
Balustervormige vaas
Startprijs 180 EUR
Verkocht
3 Chinese schaaltjes 4251
3 Chinese schaaltjes

Resultaat:

200 EUR

2 Satsuma siervazen 4395
2 Satsuma siervazen
Startprijs 175 EUR
5-Delig kaststelletje 4220
5-Delig kaststelletje
Startprijs 175 EUR
Wit platelen beeld Lejan 4128
Wit platelen beeld Lejan
Startprijs 175 EUR
Plateel klokje 4126
Plateel klokje
Startprijs 175 EUR
Tegel met damhert 4249
Tegel met damhert
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Plateel bloempot 4531
Plateel bloempot

Resultaat:

150 EUR

Ovaalvormige vaas 4402
Ovaalvormige vaas
Startprijs 150 EUR
 Chinese dekselvaas 4369
Chinese dekselvaas
Startprijs 150 EUR