Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Blauw chinese schotel
Resultaat: 90 EUR

Ovale blauw Chinese schotel, eind 18e eeuw met landschapsdecor.

3 Japanse Kutani vaasjes
Geen vanafprijs

2 Kutani vaasjes h16,5cm. en een klein pijpvaasje ca. 1900. Cond.: G (1 chip)

4 Blauwe schoteltjes
Resultaat: 70 EUR

4 Chinese schotels (ø10cm.), koningsblauw met capucijner rand

2 Capucijner kop en schotels
Resultaat: 50 EUR

2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.

2 chinese borden
Resultaat: 140 EUR

2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G

7 blauwe schoteltjes
Resultaat: 40 EUR

7 Chinese schoteltjes (ø10,2 cm.) met goud beschilderde gecontourneerde rand, 18e eeuws.

6 Glaasjes en bonbonniere
Geen vanafprijs

6 Borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

Opaline vaas
Geen vanafprijs

Opaline vaas met bloemdecor handbeschilderd, ca. 1900, 28xø13cm.

Villeroy en Boch dekselvaas
Resultaat: 40 EUR

Villeroy en Boch blauwe dekselvaas met landschapsdecor, 70-er jaren deksel met zittende hond, 34x15cm. Cond.: G

Schotel
Geen vanafprijs

Een blauw aardewerk schotel, Makkum 22 cm. Rond 1970

Vaas
Resultaat: 45 EUR

Een blauw chinees porseleinen vaas, 27 cm (schade)