Chinees porseleinen kang xi, familie rose schaal uit de 18e eeuw. Afmeting: Ø 17 cm. Slecht gerestaureerd. In matige staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren, grijs craquelé glazuur en cheng lung bodemmerk. Afmeting: H 26,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor, zes tekens bodemmerk. Voorzien van collectie stempels. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met strik + bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met mat gouden glazuur + bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambé vaas. Paars/roze van kleur. Afmeting: H 28,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met krijger + beest decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 13,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met vogel op bloesemboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 13,3 cm. In goede staat.