Groot houten modelschip. Naar de H.M.S. Surprise. Driemaster. Afmeting: 105 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen figuren kaarskandelaren met marmer, deels verguld. Naar antiek voorbeeld. Mooie kwaliteit. Afmeting: 22 x 29 x 72 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Rembrandtkan met merktekens op deksel. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 18,2 cm. In goede staat.
Twee oude religieuse triptychons van been. Naar antiek voorbeeld. Neo Renaissance + Neo Gotisch. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met messing monturen en floraal/goud decor. Frankrijk. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Gouden tientje, 1879, Koning Willem de derde. In goede staat. 6,7 gram.
Antieke Zwitserse wortelnoten speeldoos met zes melodieën. Speeldoos behoeft aandacht. Kam heel, rol goed. Afmeting: 17 x 57 x 23 cm.
Hollandse bronzen kroonluchter. Barok. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 66 x Ø 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder humidor met goudfazanten decor. Circa 1880. Afmeting: 35 x 37 x 23 cm. In goede staat.
Gerestaureerde 17e eeuwse Hollandse statenbijbel, anno 1664. Te Amsterdam Paulus Aertsz van Ravenstein. Met origineel lederen band + bronzen sluitwerk. Afmeting: 13 x 29 x 46 cm. In redelijke staat.
Lot met diverse vergulde muntstukken. Aantal: 12 stuks. 999 Gold, Bij Five du Tchad 5000 francs. Tevens African springbok et cetera. In goede staat.
Twee Art Deco achter-glas wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Collectie van acht antieke Duitse Schwarzwalder houtgesneden beren. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse koloniale schildpad documentenkist met plated bronzen beslag. Renaissance. Afmeting: 9 x 18 x 13 cm. In goede staat.