Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Vissersvrouw bij boten 1155
Vissersvrouw bij boten
Startprijs 250 EUR
Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'. 1172
Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'.
Startprijs 250 EUR
2x Porselein beeld, herder(in). 6227
2x Porselein beeld, herder(in).
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zakhorloge, Erotisch. 359
Zakhorloge, Erotisch.

Resultaat:

215 EUR

Verkocht
J. Hoek, Katwijk. 1189
J. Hoek, Katwijk.

Resultaat:

50 EUR

Gouden collier met limoge 376
Gouden collier met limoge
Startprijs 400 EUR
Ad Maas  1206
Ad Maas
Startprijs 60 EUR
Zilveren kannetje op comfoor 393
Zilveren kannetje op comfoor
Startprijs 480 EUR
Verkocht
Vaas, Fam. Verte. 6244
Vaas, Fam. Verte.

Resultaat:

1.500 EUR

Gouden ring met granaat 410
Gouden ring met granaat
Startprijs 80 EUR
Gouden ring met camee 427
Gouden ring met camee
Startprijs 150 EUR
Zilveren sleef 444
Zilveren sleef
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Amethyst collier 461
Amethyst collier

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Zilveren armbanden van bijbelslot 478
2 Zilveren armbanden van bijbelslot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6261
2 Chinese vazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Imari vazen (2x) 6278
Imari vazen (2x)

Resultaat:

120 EUR