Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Banjo-Ukelele, 50-er jaren. 2217
Banjo-Ukelele, 50-er jaren.
Startprijs 40 EUR
Monnink op houten voet. 2210
Monnink op houten voet.
Startprijs 90 EUR
Sofa combinatie 4062
Sofa combinatie
Startprijs 400 EUR
Piedestal met kindjes 4055
Piedestal met kindjes
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Hoektrumeau 4048
Hoektrumeau

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Kunstglazen vaas (blauw) 5573
Kunstglazen vaas (blauw)

Resultaat:

50 EUR

Hendrik D. Krusemann van Elten 1066
Hendrik D. Krusemann van Elten
Startprijs 200 EUR
Verkocht
W. Langley, 'Schotse hooglanders' 1059
W. Langley, 'Schotse hooglanders'

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot, draken/hond. 2203
Chinese dekselpot, draken/hond.

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2 Kunstglazen vazen (rood+groen) 5566
2 Kunstglazen vazen (rood+groen)

Resultaat:

60 EUR

J. Wouters van Trirum, Poezen. 1052
J. Wouters van Trirum, Poezen.
Startprijs 300 EUR
5x Glaswerk 5559
5x Glaswerk
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren broche, stuurwiel 463
Zilveren broche, stuurwiel

Resultaat:

30 EUR

Geelgouden hanger met citrien 456
Geelgouden hanger met citrien
Startprijs 75 EUR
Kristallen theebus met zilveren montuur. 449
Kristallen theebus met zilveren montuur.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Jan te Wierik, zeefdruk/acryl. 1016
Jan te Wierik, zeefdruk/acryl.

Resultaat:

400 EUR

Landkaart 1626. 1009
Landkaart 1626.
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Spiegel, empire. 4012
Spiegel, empire.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Kabinet/eiken 4005
Kabinet/eiken

Resultaat:

850 EUR

Aris Knikker 1002
Aris Knikker
Startprijs 650 EUR
Verkocht
4x Koperwerk, 19e eeuw. 2167
4x Koperwerk, 19e eeuw.

Resultaat:

40 EUR

2 Menages 5523
2 Menages
Startprijs 40 EUR
Pendule 3689
Pendule
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Lampje 'Boot'. 2160
Lampje 'Boot'.

Resultaat:

60 EUR