Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Arthur Michaelis
Resultaat: 120 EUR

Arthur Michaelis 1864-1946. Duitse school. Lithografie op papier. Symbolische voorstelling betreffende het lijden van W.O. I. Afmeting. 38x30 cm. In goede staat

H. Schneider '47
Startprijs 20 EUR

H. Schneider 1947. Duitse school. Vaas met bloemen. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat

Robert Sayer / Houston
Startprijs 20 EUR

Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 36x25 cm. In goede staat

Erik Jöhnson Dahlberg
Startprijs 20 EUR

Erik Jönhson Dahlberg 1625-1703. Zweeds kasteel met schepen. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 14x33 cm. In goede staat

Robert Sayer / Houston
Startprijs 20 EUR

Richard Houston 1721-75. (mogelijk naar) Allegorie der beeldhouwkunst, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 25x 36 cm. In goede staat

Heinz Baden
Startprijs 20 EUR

Heinz Baden 1887-1954, Duitse school. Duits stadsgezicht met oldtimer. Ets op papier. Afmeting. 50x70 cm. In redelijk/ goede staat

T. Anconé, stilleven
Resultaat: 90 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Stilleven met vazen en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat

Ton Anconé, Rembrandt
Startprijs 60 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting. 30x40 cm. In goede staat

Ton Anconé, portret
Resultaat: 30 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. 'Herenportret'. Olieverf op paneel. Afmeting. 30 x 20 cm. In goede staat..

Chris de Bruijn Jr. 'Dorpsgezicht'.
Resultaat: 30 EUR

Chris de Bruijn Jr., 1901-1974. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

2x B. Mankes (Beint) 1918 -
Resultaat: 50 EUR

B. Mankes (Beint). 'Twee maal landschap'. 1x olieverf op linnen, 1x aquarel op papier. Afmeting: 50 x 60 cm en 55 x 61 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 90 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Blinddate, Vrouw in interieur en Drie figuren in interieur. Linoleum-snedes op papier. Afmeting: 32 x 27 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 90 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: Vrouw met dwarsfluit, Figuren in interieur. en Huizen in bos. Linoleumsnedes op papier. Afmeting. 34x24 cm., 20x41 cm. en 34x26 cm. In goede ...

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: De dierenvriend, en De vrijgezel. Linoleum-snedes op papier. Afmeting: 34 x 48 cm. en 29 x 40 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: De ranch en De schim. Linoleumsnedes op papier. Afmeting. 36x47 cm en 30x40 cm in goede staat.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: De woonwagen, en De moeder. Linoleumsnedes op papier. Afmeting 31x39 cm. en 37x50 cm. In goede staat

Chinees schilderij
Resultaat: 50 EUR

Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw, met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier Afmeting 100x160cm. In goede staat

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd ( omstreeks 1900) 19e eeuw etiket verso onduidelijk, Interieur met kind en hond, Olieverf op paneel Afmeting 36x28cm. In goede staat

Icoon
Resultaat: 100 EUR

Russisch icoontje met heilige monnik met kruis en stool in een landschap (mogelijk Sergius van Radonesz). Het geheel in een zogenaamde "'kiod", Rusland laatste kwart 19e eeuw. Afmeting: 19x17,5cm in r...