Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afmeting . 230x173x60 cm. Cond.: matig
Oude Engelse eikenhouten side table met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 47 x 71 cm.
Engels Georgian 18e eeuws eiken kabinet met vijf lades en vier blinde lades met bronzen beslag (slot vervangen). Prachtige patina. Afmeting. 177x132x53. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met bronzen beslag. 18e-19e eeuw (één slot mist). Recentelijk professioneel gerestaureerd . Afm. 80x88x55 cm. In zeer goede staat
Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten haardscherm met snijwerk en gobelin. Afmeting: 110 x 75 x 56 cm. In goede staat.
Grote oude Hollandse wortelnoten Barok-stijl hang-vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 87 x 23 cm. In goede staat.
Oude vergulde houten zonnespiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 52 cm. In goede staat.