Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Delftse schotel
Resultaat: 60 EUR

Delfts blauw keramieken bord met floraal decor, 18e eeuw (randglazuur schade) Afmeting ø21cm.. In goede staat.

5x Chinees bord
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen schotels, 18e-19e eeuw. Drie maal 18e eeuw, met zotjes (één chip). Twee maal 18e-19e eeuw, met landschappen (minimale chip + haarlijn). Afmeting: 10,9 - 11,6 cm ø. In red...

Lot Chinees porselein.
Resultaat: 150 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Negen kop en acht schotels, één schaaltje (goed), één dekselpot (chip deksel), (één kopje één oortje afgebroken, wel aanwezig.) Vier bordj...

Porseleinen tafellamp
Startprijs 40 EUR

Oude messing tafellamp met porseleinen rozen en figuur (Italië). Circa 1960. (één roosje mist) Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Chinees bord
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen bord, met hertenpaar in landschap. (één haarlijn + chip). 19e Eeuw. Afmeting: ø 26 cm. In redelijke staat.

2x Chinese gemberpot
Startprijs 35 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met ganzen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Chinees vaasje
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal knobbelvaas met landschap decor. Eén maal baluster-vormige vaas met florale decors (chip deksel). Afmeting: 15 - 16 cm.

2x Chinees spekstenen snijstuk
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Chinese natuurstenen snijstukken. Circa 1900. Eén maal dekseldoos met florale decors. Eén maal wijsheer (één chip console achterkant). Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselpot
Resultaat: 100 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale- en figuren decors. Op houtgestoken consoles. (één gemerkt). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 23 cm ø, en 24 x 23 cm. ø In goe...

4x Chinese gemberpot
Resultaat: 125 EUR

Vier maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Afmeting: circa 15 x 13 cm ø. In goede staat.

4x Chinees porseleinen ballen
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Chinees porseleinen ballen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa ø 17 cm. In goede staat.

2x Chinees bord.
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen borden met landschappen. 20e Eeuw. Afmeting: ø 20 - 22 cm.

3x Chinese vaas
Resultaat: 140 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen met rood glazuur. 20e Eeuw. Eén vaas is gemerkt. Afmeting: 26 -35 cm. In goede staat.

2x Chin. porselein figuur
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren met draken decors (gemerkt). 20e Eeuw. Afmeting: 44 -45 cm. In goede staat.

2x Dekselpot
Resultaat: 400 EUR

Twee grote oude/antieke porseleinen dekselpotten. Eén maal baluster-vormig, 19e eeuw met vazen decor en tekst (chip deksel). Eén maal baluster-vormig, 20e eeuw, met vazen, florale, symbolen decors. Ge...

2x Chin. bloempot
Resultaat: 70 EUR

Twee grote Chinees porseleinen bloempotten/ viskommen met binnenin karper decor en buitenom florale emaille decor met diverse vogels, vlinders en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 37 cm ø. In goede st...

Yixing theepot
Resultaat: 70 EUR

Aparte oude Chinese Yixing theepot, deels opengewerkt met landschap decor. Gemerkt. Afmeting: 11 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.

3 Chinese figuren
Startprijs 100 EUR

Drie grote oude Chinese porseleinen figuren. Handbeschilderd, 20e eeuw. Afmeting. 41-44 cm. In goede staat.

Nymfenburg bord
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Nymfenburg' bonbonschaal met florale en goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

2x Imari bord
Startprijs 60 EUR

Twee antiek (gemerkte) Japanse Imari porseleinen sierborden met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 25 cm.

'Dresden' fruitschaal
Resultaat: 50 EUR

Dresden porseleinen fruitschaal met florale en goud decors (minimale chip mogelijk). Afmeting: 13 x 34 x 20 cm. In goede staat.

Porselein, Duits (3x)
Startprijs 80 EUR

Drie delen Duits porselein. Derde rijk, gemerkt, ,Bavaria & Hutschenreuther. Afmeting. ca. 24 cm. ø. In goede staat.

Borden, Jugendstil (6x)
Startprijs 80 EUR

Zes duitse porseleinen Jugendstil borden met florale decors, ca. 1910. Gemerkt: B.R.C. Regina Bavaria. Afmeting. ø 22.3 cm. In goede staat.

Tablet , Alka Kunstafdeling
Resultaat: 50 EUR

Grote Duits porseleinen presenteerschaal met florale en goud decors. 'Alka Kunst Bavaria', decor Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 38 cm. In goede staat.