Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...
Oude 50-er jaren banjo-ukelele. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.
Oude/antieke Japanse benen monnik op houtgestoken basement. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote Chinese dekselpot, compositie metaal, met Foohond, florale decors en olifantenkoppen, 19e Eeuw. Afmeting: H.58 cm. In goede staat.
Zilveren servet- en vingerdoekring, 835/000, beiden met inscriptie "Oot 20-8-49" MT.: Zilverfabriek Voorburg. ø3-5cm totaal ca 43 gram.
Vijf maal Japans porselein. Twee kraagvazen met floraal en vogel decor. Drie maal Imari stijl vazen met landschappen en florale decors. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. Afmeting 240x185x56cm.In goede staat
Collier van lapis lazuli en parels met een sierlijke gouden, 585/000, hanger/sluiting versierd met parel en zirconia's. Collier van lapis lazuli en zoetwaterparels, 2 om 1, ø 8 mm, met een schildvormi...
Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met coulissendecors (gemerkt), ca. 1900. Afmeting. ø 45 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met figuren in landschappen decors en goudrand. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 17,5 x 11 x 5,5 cm. en 20 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.
Massieve zilveren broche, 925/000, in de vorm van een stuurwiel van een boot. ø 4 cm. ca 14 gram. Nieuw
Geelgouden hanger, 585/000, met citrien. Ovale hanger met ovaal cabouchon geslepen citrien. Grootte hanger 16x8mm. Nieuw
Vier maal 19e eeuws koperwerk. Twee maal empire pianokandelaren, twee maal vergulde gordijnhouders met porselein. Afmeting: 13 - 28 cm.
Geslepen kristallen theebus met amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem met zilveren montuur, 835/000, met dubbele parelrand en dop. ø 8x11cm.
Grote kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Ronde schaal met geschulpte rand en ruitslijpsel, met ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. Met minimale chip. ø26x20 cm.
Kleine oude messing tafellamp in bootvorm. Gemerkt: 'St. Theresa's Convent Sanathnagar'. Afmeting: H.22 cm. In goede staat.
Messing hallamp met zwanenhalzen en prismen-glas, 19e eeuw (behoeft aandacht). Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.
Kristallen theebus met geslepen decor voorzien van een kraag en dop voorzien van biedermeier gravures. Dop wat gedeukt. ø10x15cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten tweedeurs broodspinde. Houtgepind. Waarschijnlijk gemaakt van 18e/19e eeuwse houtdelen. Afmeting: 132 x 76 x 46 cm. In goede staat.
Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen bloempotten met figuren en tuin decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 40 cm ø. In goede staat.
Antiek messing empire-stijl petroleumlamp. Circa: 1900. Afmeting:H. 60 cm. In zeer goede staat.
Twee oude houten dekselkistjes met intarsia en zwaluwen decor. 20e Eeuw. (één zonder slot). Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.