Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kistje van mahoniehout
Resultaat: 70 EUR

Kleine mahoniehouten theekist met slot en sleutel, vroeg 19e eeuw. Afmeting. 12x13x10 cm. In goede staat.

Set tafelstukken met zilveren voet.
Resultaat: 350 EUR

Twee kristallen tafelstukken geplaatst op een zilveren voet. Ronde kristallen schaal, met gematteerde bodem en in een ruitvorm geslepen rand. Geplaatst op een zilveren voet, floraal gevormd als 4 uitl...

Zilveren kruidenset (3-delig)
Startprijs 275 EUR

Kruidenset met kristal en zilver, 950/000, 2 specerijenschaaltjes en een mosterdpotje. De specerijenschaaltjes hebben een schuitvormig kristallen bakje met geslepen kartelrand en zijn geplaatst op e...

Bloedkoralen armband met gouden sluiting
Resultaat: 300 EUR

Bloedkoralen armband met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, ø5 mm, bevestigd aan een ronde geelgouden sluiting met bloedkoraal en gravure bewerking. Met veiligheidsketting....

Collier van zwarte parels en bloedkoraal.
Startprijs 90 EUR

Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met geelgouden 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om . Voorzien van een ronde sluiting met bewerking, ø 1...

Rond tonnetje
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat . 19e Eeuw. Afmeting. 24x15 cm. ø. In goede staat.

Kristallen bowlpot met zilveren knop
Resultaat: 160 EUR

Kristallen bowlpot met onderschotel met geschulpte rand met kruisgravures, voorzien van deksel met zilveren greep, 833/000, in de vorm van gotische engel met plaatje voorzien van gravure: 25 jarige E...

3 Boeken "The gallery of engravings"
Resultaat: 40 EUR

Drie antiquarische boeken 'The gallery of Engravings' Vol. 1 Fischer Son & Co. 19e eeuw. Vol met steendrukken en staalgravures.Afmeting. 27x22x3 cm. In redelijk/ goede staat

Gouden ring met robijn en briljant.
Startprijs 500 EUR

Strakke geelgouden ring, 750/000, met robijn en briljant. Elegante ring aan de bovenzijde gespleten met daartussen een ovaal gefacetteerde robijn en in het goud 44 briljant geslepen diamanten pavé gez...

Gouden broche met parel en diamant
Startprijs 120 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in tak/bloemvorm versierd met 3 barokparels en een strik bezet met diamanten met oudslijpsel gezet op zilver. Grootte 36x32mm ca 7 gram. In goede staat

2x Dienblad 'Vlinder'
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Art Deco - Jugendstil presenteerbladen. Gemaakt van honderden tropische vlinders en hout met intarsia. Circa 1920. Afmeting: 42-52 cm. In goede staat.

Engelse spiegel met zilveren rand.
Startprijs 250 EUR

Ovale spiegel met facetrand voorzien van een zilveren bewerkte rand met krullen, palmetten, bloemen en een cartouche, 925/000. Met blauw velours achterzijde. MT.: John Bull, Birmingham, jl.:W:1996. 32...

Barokstijl tafeltje
Startprijs 250 EUR

Prachtige antieke notenhouten tafel met lade en dubbele getorste zuilen, ca. 1880. Afmeting. 74x55x80 cm. In goede staat.

Antieke Japanse dekselton
Resultaat: 40 EUR

Antieke Japanse handbeschilderde voorraad-ton met deksel. Voorzien van kemphaan decor etc.. Circa 1900. Afmeting: 47 x 30 x 30 cm in redelijke staat.

Bronzen plaquette
Startprijs 60 EUR

Grote antieke gesigneerde bronzen plaquette. Gesigneerd M. Faraceri (?). Voorstellende: 'Treurende vrouw bij heilig kruis'. Afmeting. 31.5x25 cm. In goede staat.

Kaart Tübingen, (16e/17e Eeuw)
Resultaat: 60 EUR

16e-17e Eeuw, Duitse landkaart van Tübingen, mogelijk M. Merian. Met figuren op de voorgrond. Koperdruk gravure op papier. Afmeting: 47 x 15,5 cm. In goede staat.

Lot zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver bestaande uit 3 Djokja kaasduimen, 1 met zilveropleg, een ceintuurgesp met vogel en slang en een klem uit Djokja zilver. en een plated kam. Totaal zilvergewicht ca 76 gram.

Spiegel, 'India Jaipur', zilver.
Startprijs 375 EUR

Fraaie spiegel met zilveren rand, India, Rechthoekige spiegel versierd met een rand met een floraal decor van bloemen en bladeren voorzien van parelrand. Met monogramgravure geplaatst aan de bovenzijd...

4 Delen zilver (glas,potje, 2x stop)
Startprijs 70 EUR

4 Delen zilver bestaande uit een kristallen ijsglas met zilveren voet met parelrand (breukje in glas), een kristallen potje met ruitslijpsel voorzien van zilveren deksel met parelrand, een sierkurk me...

Zilveren zakhorloge cakevork en petitfourschep
Startprijs 60 EUR

Zilveren zakhorloge, cakevork en petitfourschep. Zakhorloge, 800/000, merk Batavier met goudkleurige wijzer, ø 48 mm, een vleesvork met uitgewerkt biedermeier decor, jl.A:1910, 21 cm, en een petitfour...

Zilveren slavenband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren slavenband, 835/000, uitlopend aan de bovenzijde, versierd met biedermeier graveerwerk. Voorzien van bakslot en veiligheidsketting. ca 19 gram. Breedte 12-30mm, ø50x55mm. In goede staat

Gouden munthanger met collier
Resultaat: 390 EUR

Gouden collier en munthanger, 585/000, met 10 gulden munt, 1897. Grote gouden muntrand met fraai bewerkte randen, voorzien van een gouden tientje uit 1897.Bevestigd aan een gouden ankercollier. Totaa...

.3
Resultaat: 1.100 EUR

Bijzonder zilveren theeservies, 833/000, met een theepot, afsluitbare theebus, suikerpot en melkkan. Ovaal model met cannelures en dubbele filetrand, geplaatst op een ovale gladde voet. De deksels zij...

Stel zilveren fotolijstjes (rond)
Resultaat: 40 EUR

Stel zilveren fotolijstjes, rond model met houten achterkant. ø 7,5cm