Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
J.H.B. Koekkoek, 'Riviergezicht met boten'. 1003
J.H.B. Koekkoek, 'Riviergezicht met boten'.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
W.G.F. Jansen, 'Havengezicht Harlingen'. 1004
W.G.F. Jansen, 'Havengezicht Harlingen'.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Wieggers, Winterlandschap 1049
Wieggers, Winterlandschap

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Silo Polymer 1010
Klaas Bernink, Silo Polymer

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
A. Wiemans, landschap met vee en figuur 1048
A. Wiemans, landschap met vee en figuur

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
A.J. Zwart 1072
A.J. Zwart

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
W. Witsen, 2x ets. 1330
W. Witsen, 2x ets.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Toon van Ooyen, 'Winter'. 1065
Toon van Ooyen, 'Winter'.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Icoon (groot) 1020
Icoon (groot)

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Cor Bouter, C. Verschuur 1093
Cor Bouter, C. Verschuur

Resultaat:

560 EUR

Verkocht
J.H. Weissenbruch, 'Riviergezicht'. 1046
J.H. Weissenbruch, 'Riviergezicht'.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
R. Beefster. Larense school 1105
R. Beefster. Larense school

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Limet, de Spinsters. 1015
Limet, de Spinsters.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Alexander Follak, koets met paarden 1029
Alexander Follak, koets met paarden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Mankes, 'Staand paard' 1033
J. Mankes, 'Staand paard'

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
M. de Jongere, 'Bedrijvigheid in Rotterdamse haven' 1038
M. de Jongere, 'Bedrijvigheid in Rotterdamse haven'

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Cornelis van Waning, 'Havengezicht'. 1154
Cornelis van Waning, 'Havengezicht'.

Resultaat:

435 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, zeefdruk/acryl. 1016
Jan te Wierik, zeefdruk/acryl.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
C.A. van Piggelen, 'Boerderij met lezende kinderen en vee'. 1171
C.A. van Piggelen, 'Boerderij met lezende kinderen en vee'.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Henk Schuring (6x) 1120
Henk Schuring (6x)

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Thijs Buit, Abstract. 1090
Thijs Buit, Abstract.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
G. Altman, 'Landschap met sloot'. 1112
G. Altman, 'Landschap met sloot'.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
B. Vantier, 'Portret boeren vrouw'. 1089
B. Vantier, 'Portret boeren vrouw'.

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Icoon (groot) 1021
Icoon (groot)

Resultaat:

350 EUR