Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schommelstoel 4171
Schommelstoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Toiletspiegel, mahonie. 4176
Toiletspiegel, mahonie.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Dekenkist, (Grenen) 4182
Dekenkist, (Grenen)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kamerscherm 4212
Kamerscherm

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Stoel, goudkleurig. 4220
Stoel, goudkleurig.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Voltaire (Italiaans) 4236
Voltaire (Italiaans)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Biedermeier mahonie schermpje 4251
Biedermeier mahonie schermpje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bouille stijl tafeltje 4268
Bouille stijl tafeltje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke speeltafel 4269
Antieke speeltafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Stoel 4295
Stoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Armleunstoel 4296
Armleunstoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude spiegel 4230
Oude spiegel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Muziekkastje 4234
Muziekkastje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Spiegel 4123
Spiegel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Vitrinekastje, wortelnoten 4164
Vitrinekastje, wortelnoten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3-Delige mini-set (eiken) 4170
3-Delige mini-set (eiken)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kapstok, Thonet stijl. 4211
Kapstok, Thonet stijl.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Plantentafel, notenhout 4229
Plantentafel, notenhout

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Linnenkast, 2-deurs, berken 4232
Linnenkast, 2-deurs, berken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hangvitrine 4247
Hangvitrine

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Set 19e eeuwse stoelen 4277
Set 19e eeuwse stoelen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
mahonietafel omstreeks 1900 4298
mahonietafel omstreeks 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Frans stoeltje 4307
Frans stoeltje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke spiegel 4322
Antieke spiegel

Resultaat:

40 EUR