Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kussenkast 4136
Kussenkast

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Kist, eiken. 4140
Kist, eiken.

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
6 Notenhouten stoelen met velours. 4074
6 Notenhouten stoelen met velours.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bankje met snijwerk 4135
Bankje met snijwerk

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Eiken broodspinde. 4033
Eiken broodspinde.

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Indonesische kist 4057
Indonesische kist

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Lade commode (eiken) 4076
Lade commode (eiken)

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Tafel, Louis Philippe 4125
Tafel, Louis Philippe

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Boulle etagere tafel 4022
Boulle etagere tafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Stoel (Burgemeester) 4037
Stoel (Burgemeester)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4078
Vitrinekast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mahoniehouten kast 4079
Mahoniehouten kast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engels rolbureau (eiken) 4108
Engels rolbureau (eiken)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eikenhouten één-deurskast. 4132
Eikenhouten één-deurskast.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kist, eiken. 4141
Kist, eiken.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Secretaire 18 eeuw, 4207
Secretaire 18 eeuw,

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke kist 4270
Antieke kist

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Secretaire omstreeks 1880 4281
Secretaire omstreeks 1880

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Secretaire 4282
Secretaire

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bouille stijl zuil 4043
Bouille stijl zuil

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese hocker (hout+marmer) 4083
Chinese hocker (hout+marmer)

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Ladenkastje 4160
Ladenkastje

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Salontafel. 4318
Salontafel.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bridge/Halve-maan tafel 4051
Bridge/Halve-maan tafel

Resultaat:

180 EUR