Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6x Kop+schotel, China. 6078
6x Kop+schotel, China.

Resultaat:

550 EUR

Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'. 1172
Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
J. Hoek, Katwijk. 1189
J. Hoek, Katwijk.

Resultaat:

50 EUR

Beeld Thuringen: Valk 6095
Beeld Thuringen: Valk
Startprijs 120 EUR
Ad Maas  1206
Ad Maas
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Imari schaal 6112
Imari schaal

Resultaat:

135 EUR

Kavel Chinese figuren 6129
Kavel Chinese figuren
Startprijs 100 EUR
Verkocht
6x Kop + Schotel, Kapucijner. 6146
6x Kop + Schotel, Kapucijner.

Resultaat:

325 EUR

Plaquette van porselein. 6163
Plaquette van porselein.
Startprijs 100 EUR
Frau Reuth porseleinen lamp 6176
Frau Reuth porseleinen lamp
Startprijs 175 EUR
2x Fam. Rose kopjes. 6193
2x Fam. Rose kopjes.
Startprijs 1.000 EUR
3x Porseleinen plaquette. 6210
3x Porseleinen plaquette.
Startprijs 100 EUR
2x Porselein beeld, herder(in). 6227
2x Porselein beeld, herder(in).
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Vaas, Fam. Verte. 6244
Vaas, Fam. Verte.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6261
2 Chinese vazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Imari vazen (2x) 6278
Imari vazen (2x)

Resultaat:

120 EUR