William Langley, 1852 - 1922. Britse school. 'Schotse hooglanders in de bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. Spelende poezen op kleed met koperen kan. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin en geit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat
Antiek (Duits) notenhouten bankstel. Bank en drie stoelen (op wielen.) Circa 1880. Historisme. (rode velours beschadigd). Afmeting: 106 x 147 x 68 cm. en 106 x 66 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse houten piedestal met polychromie. 20e Eeuw. Moor draagt oesterschelp. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
Chrysopraas. Ovaal. ca.5,68 ct. Zeer mooie kleur. Afmeting: 14 x 10,1 x 5,3 mm.
Twee broches met groene steen. Fijne smalle gouden staafbroche, 585/000, met in het midden een ronde zetkast met brede ronde rand bezet met een groen gefacetteerde steen, ø 9 mm. Grootte 58x11 mm. En...
Zeldzame mahoniehouten empire hoektafel met halve zuilen, messing capitellen, marmeren blad en bronzen sierwerk. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 84x111x80 cm. In zeer goed...
Lot zilveren sieraden bestaande uit een ankercollier met een grote peervorige rhodochrosiet hanger, een schakelarmband met bewerkte staafjesschakels, entree mist, en een paar manchetknopen, ovaal met ...
Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Een collier van 2 rijen ovaal gefacetteerde granaten, 8 mm, bevestigd aan een ovale sluiting met ribbewerking. Lengte 41 cm.
Zilveren tassa, 925/000, met opengewerkte spijlenrand en gladde voet. MT.: J&R Griffin, Chester jl.: O:1914 ø 9x7,5cm ca 103 gram. In goede staat
Twee zilveren specerijenbakjes, 13 loths, 812/000. Rechthoek gecontourneerde bakjes op rechthoekig gecontourneerde voetjes. Vienna 1855. Getekend KP 6x4,5x2cm.Totaal ca 48 gram. In goede staat.
Fraaie geelgouden hanger, 585/000 met diamanten. Ovale fantasie hanger, organisch van vorm, bezet met diverse briljant geslepen diamanten ca 0.55 crt. TW/VSI. ø 23x11 mm. Nieuw
Zilveren gedenklepel, 833/000, met puntbak en getorste steel. Voorzien van een gecontourneerd steeleinde versierd met floraal graveerwerk. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:B: 1911. 22 cm. Voorzien van gr...
Lot met 12 zilveren lepels, 835/000, 10 theelepels en een suikerlepel, model puntfilet, en een koffielepel, strak model. Totaal ca 184 gram. In goede staat
Vier maal oud/antiek Afrikaans. Twee zware bronzen armbanden, één groot speerpuntmes, en één hakbijl (ijzer+hout). Afmeting; 11-60 cm. In goede staat.
Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afmeting H.. 35 cm. In goede staat.
Zeldzame Louis Seize vergulde houtgestoken spiegel met afneembare kroon en rozetten en guirlande met originele vergulding Spiegelglas later. Afmeting: 165 x 68 cm. In goede staat.
Antieke miniatuur op ivoor geschilderd en met ivoren lijst, circa 1880. Meisje aan het bidden. Gesigneerd Leroy. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Hollands eiken Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Met hek en origineel Louis Seize beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 147 x 52 x 226 cm. In zeer goede staat.
Zilveren servet- en vingerdoekring, 835/000, beiden met inscriptie "Oot 20-8-49" MT.: Zilverfabriek Voorburg. ø3-5cm totaal ca 43 gram.