Twee gesigneerde tinnen kaarskandelaren. Just Andersen. Ca. 1920. Afmeting. 20x17x11 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel. Historisme. Circa: 1880. Met cherubijn- en leeuwenkoppen. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.
Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
Zilveren roomlepel, 800/000, met gecontourneerde steel met graveerwerk. ca 22 gram L.10 cm.
Oude/antieke (?) koperen samovaar met gravering. Afmeting: 54 cm In goede staat
Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Groot lot antiek ruit-waaier kristal. Onder andere: Beschuitbus, marmelade potten, glazen, karaf, flacons, schaal, schalen. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant. Gouden ring met een band voorzien van sleuf. In het midden uitlopend en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0.10 crt SI-H. ø 56. ca...
Antieke porseleinen klok met goud-, floraal decor en stadsgezicht . Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag, (slinger mist). Afmeting. H.39 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afmeting H. 46 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, Belgie waarschijnlijk J. Cailmont ca. 1930. Afmeting. 33x21 cm ø. In goede staat.
Twee tanzanieten ,samen ca. 1,65 ct. Smaragd geslepen (facet). Afmeting: 7 x 5 mm.
Drie maal antiek meet-apparatuur. Eén maal groot metalen meetlint. Twee kleine trekweeginstrumenten. 19e Eeuw. Afmeting: circa 27 - 34 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met Chinese figuren in hemel, fruit- en florale decors etc. emaille beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.