33. Juliveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

Hendrik D. Krusemann van Elten 1066
Hendrik D. Krusemann van Elten
Startprijs 200 EUR
W. Langley, 'Schotse hooglanders' 1059
W. Langley, 'Schotse hooglanders'

300 EUR

Porseleinen plaquette gesigneerd 6215
Porseleinen plaquette gesigneerd
Startprijs 100 EUR
J. Wouters van Trirum, Poezen. 1052
J. Wouters van Trirum, Poezen.
Startprijs 300 EUR
4x Porseleinen doosje 6208
4x Porseleinen doosje
Startprijs 60 EUR
Bronzen wierrookpotje 2067
Bronzen wierrookpotje
Startprijs 50 EUR
Jan te Wierik, zeefdruk/acryl. 1016
Jan te Wierik, zeefdruk/acryl.

400 EUR

3x Antieke Brusselse vazen 6172
3x Antieke Brusselse vazen
Startprijs 60 EUR
Zilveren kluwenbakje 363
Zilveren kluwenbakje
Startprijs 90 EUR
Landkaart 1626. 1009
Landkaart 1626.
Startprijs 1.000 EUR
Wandlamp met parelmoer schelpen 2060
Wandlamp met parelmoer schelpen

220 EUR

Gietijzeren kistje+sleutel 2053
Gietijzeren kistje+sleutel

109 EUR

Makkumse lekschaal+platelen vaas 6165
Makkumse lekschaal+platelen vaas

50 EUR

4x Porselein, 'Bing &Grondahl' 6158
4x Porselein, 'Bing &Grondahl'
Startprijs 130 EUR
Aris Knikker 1002
Aris Knikker
Startprijs 650 EUR
Westminster tafelklok 3560
Westminster tafelklok
Startprijs 150 EUR
Smeedijzeren kistje. 2017
Smeedijzeren kistje.
Startprijs 700 EUR
Pendule. 3553
Pendule.
Startprijs 600 EUR
China, Tea brick 2010
China, Tea brick
Startprijs 250 EUR
Lot van 23 tegels, 18e eeuw. 6122
Lot van 23 tegels, 18e eeuw.

160 EUR

Perzische tegel 6115
Perzische tegel
Startprijs 150 EUR
Franse empire barometer 2003
Franse empire barometer
Startprijs 1.150 EUR
2x Groot Imari bord 6108
2x Groot Imari bord
Startprijs 200 EUR
Chrysopraas 906
Chrysopraas
Startprijs 50 EUR