Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

v. Garrel
Resultaat: 170 EUR

v. Garrel (Duitse school), 18e eeuw. Keuken met twee figuren. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x70 cm. In goede staat

Duitse school
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1980. Duitse school. Boer met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting. 24x30 cm. In goede staat

Monogram J.V.
Resultaat: 65 EUR

Monogram J.V. Hollands wintergezicht in 19e eeuw stijl. Olieverf op paneel. Afmeting . 18x13 cm. In goede staat

K. Kotter
Startprijs 40 EUR

K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. 'Tiroler huis in bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 46 cm. In goede staat.

B.S. Petit
Startprijs 30 EUR

B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. 'Landhuis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In goede staat.

Monogram N.G., Klaprozen
Resultaat: 50 EUR

Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting . 100x120 cm. In goede staat

Jan Knikker Sr., Interieur
Resultaat: 100 EUR

Jan Knikker Sr., 1889-1957. 'Larens interieur met moeder en kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x30 cm. In goede staat.

Aquarel, stilleven (mand met rozen)
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Mand met rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 50x32 cm. In goede staat

Jopie Limburg, Aquarel
Resultaat: 25 EUR

Jopie Limburg, 1905-1991. Stilleven met gele rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat

Aquarel, stilleven (rozen)
Resultaat: 20 EUR

Monogram P.W., ca. 1900. Rozen stilleven. Aquarel op papier. Afmeting . 37x27 cm. In goede staat

Gravures, 2x
Resultaat: 15 EUR

Twee antieke gravures. Eén maal Grolla, Anno 1597, P. Boudartius, Leger Prins Maurits. Eén maal La Douane Duyvenvoorde, Tol-Huys. Ca. 1800. Gravures op papier. Afmeting . 14x18 cm. en 20x17 cm. In goe...

Juriaen Marinus van Beek
Startprijs 60 EUR

Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Een kloof van de Tessino met rivier. Olieverf op linnen. Afmeting 24x30 cm. In goede staat

A. Caullet, landschap
Startprijs 30 EUR

A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afmeting. 20x29 cm. In redelijke staat

Antieke gravure
Startprijs 50 EUR

Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afmeting: 69 x 55 cm. In goede staat.

Meisje bij deur (ongesigneerd)
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd, 21e eeuw. Voorstelling: Meisje bij deur. Olieverf op linnen. Afmeting . 58x92 cm. In goede staat

Gilgert, (Gerard Nijland)
Resultaat: 170 EUR

Gilgert, (pseudoniem Gerard Nijland) 'Landschap met boerenhuisje en rivier'. Olieverf op linnen. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat.

Chinees schilderij
Resultaat: 50 EUR

Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw, met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier Afmeting 100x160cm. In goede staat

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd ( omstreeks 1900) 19e eeuw etiket verso onduidelijk, Interieur met kind en hond, Olieverf op paneel Afmeting 36x28cm. In goede staat

Icoon
Resultaat: 100 EUR

Russisch icoontje met heilige monnik met kruis en stool in een landschap (mogelijk Sergius van Radonesz). Het geheel in een zogenaamde "'kiod", Rusland laatste kwart 19e eeuw. Afmeting: 19x17,5cm in r...