Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Moderne compositie zonnebloemen. Olieverf op paneel. Afmeting. 48x100 cm. In goede staat.
Christian Breghan, 1941-2002. Duitse school. Landschap met wijnranken. Olieverf op linnen. Afmeting. 70x90 cm. In goede staat
Gerhard Bergmann, 1922 Erfurt. Duitse school. Surrealistische voorstelling. Krijt op papier. Afmeting 28x26 cm. In goede staat
Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting . 40x60 cm. In goede staat
Monogram K.O.M. ca. 1950. Man met vlieger. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Walter Kohlhoff,1906-1981. Duitse school. Landschap met spoorbrug. Aquarel op papier. Afmeting . 51x37 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd, Engelse school, ca. 1900. Engels landschap. Olieverf op linnen. Afmeting. 60x30 cm. In goede staat
J. Paschal, Franse school, ca. 1930. Paard in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting. 58x43 cm. In goede staat
Judy Gamma, 2002, Duitsland. Magisch realistische voorstelling: " Am Kanal". Olieverf op linnen. Afmeting. 50x70 cm. In goede staat
Walther Kohlhoff, Berlijn 1906-1981. Spoorwegbrug Berlijn, Oosthaven. Aquarel op papier. Afmeting . 53x36 cm. In goede staat
Walther Kohlhoff, 1906-1981 Berlijn. Gracht in Berlijn. Gemengde techniek op papier. Afmeting . 57x40 cm. In goede staat.
J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting. 55x79 cm. In goede staat
Werner Sieloff 1899-1974. Duitse school 1930. Beek in besneeuwd landschap. Olieverf op papier. Afmeting. 28x41 cm. In goede staat
Ongesigneerd damesportret, ca. 1900. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Ludwig Jacobson, 1890 Odense. Twee koeien in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting. 31x21.5 cm. In goede staat
Georg Christoph Eimmart, 1638-1704. Zeldzame Nürnberger Kalenderblad rond 1690. Diverse figuren en hemelrijk met latijnse tekst (ongeopend). Ets op papier. Afmeting. 56x40 cm. In redelijk/ goede staat
Ongesigneerd, ca. 1900. Landschap met paard, eg en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting. 90x36 cm. In goede staat
H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afmeting. 80x80 cm. In goede staat
7x Friedrich Guimpel Fec. Duitse school 1774- . 7x Botanische koper gravures kruiden. Gravures op papier. Afmeting: ca. 25x20cm. In redelijk/ goede staat
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Landschap met huis. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x60 cm. In redelijke staat
Willi Werntz, Duitse school. IJzergieterij met figuren. Aquarel op papier. Afmeting. 39x50 cm. In goede staat
Onduidelijk, 19e eeuw. Portret van een heer met medaille. (matig gerestaureerd). Olieverf op linnen. Afmeting. 47x60 cm. In redelijke staat
Wolfgang Ziezold, Duitse school. Schloss Btünningslinden met terras. Olieverf op paneel. Afmeting. 40x60 cm. In goede staat
Richard Adler, 1906-1977. Duitse school, 1942. Boerderij met paardenwagens en figuren en kombuis (Rusland). (mogelijk infanterie). Houtskool tekening op papier. Studie Russisch dorp met allerlei. Afme...