Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring GG WG briljant
Startprijs 250 EUR

Ring, GG/WG 585/000 met Briljant. Ring GG band, uitlopend met in het midden een wat bredere WG gladomzetting waar een briljant in zit van 0.28 crt SI. ca 4.0 gr, ø 55.

Ring WG/GG briljant
Startprijs 250 EUR

Ring, WG/GG 585/000 met briljant. Diamonde ring, elegance model, met in het midden een briljant, 0,17 crt. Nieuw. ø 52 ca 3.2 gr.

Ring Camee
Resultaat: 20 EUR

Ring wit metaal met fraaie donkerblauw met witte camee. Brede bewerkte rand met daarin de camee. 18,5x24,5 mm. De ring heeft een open scheen en kan op willekeurige maat gedragen worden.

Collier met kruis
Resultaat: 120 EUR

Collier met fraai versierd groot kruis. Een collier van granaat en groene kwarts met daaraan een groot zilveren 925/000 kruis prachtig versierd met jade, synt. robijn en zirconia's. Aan de bovenzijde...

2 Colliers
Startprijs 50 EUR

Twee lange colliers met diverse soorten edelstenen. Met onder andere koraal, agaat, turkoois en malachiet. Lengte 70 cm. Eén collier is voorzien van een goud op zilveren sluiting.

Hanger
Resultaat: 90 EUR

Collier en hanger, zilver 835/000, zwanen met diverse kleurstenen. Fijn gourmetcollier met hanger in de vorm van dubbele zwanen, versierd met rode, blauwe en witte stenen. 26x38 mm. Lengte collier 42...

Chatelaine zilver
Resultaat: 70 EUR

Zilveren chatelaine, 835/000, met 2 stempels, bevestigd aan een jasseroncollier. Schoonhoven rond 1850. ca 42.2 gr

2 Zilveren broches
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren broches, 835/000 met bloemmotieven. Een broche met bloemen en een broche met florale bewerking en stenen. Totaal ca. 10.1 gr. 46x17 mm en 70x25 mm.

Oorringen zilver
Startprijs 40 EUR

Grote zilveren 925/000 oorringen met bewerking. ø 3 mm, 9 mm. Grootte 48 mm. 11.3 gr

Streekgesp, zilver
Startprijs 125 EUR

Bijzondere zilveren streekgesp. Met filigrain bewerking en turkoois in het midden gezet in een filigrain bloem. 78x64 mm. ca. 77.8 gr.

Ring zilver bloem
Startprijs 25 EUR

Ring zilver 925/000 met zirconia's. Ring met in het midden een bloemvorm, ø 12 mm, met daarin een witte ovale zirconia en een rand van roze zirconia's. ø 52 ca. 4.0 gr. De ring is gerhodineerd. Nieuw

2 Colliers
Startprijs 50 EUR

Twee colliers met edelstenen en goud op zilveren sluitingen. Een collier met amethist en kwartskralen en een collier met grijze parels en benen hoofdjes. Lengte 44 cm

2 Colliers
Startprijs 40 EUR

Twee colliers met parels en rozenkwarts. Een langsnoer met langwerpige parels en rozenkwarts en een kort snoer met grijze en witte parels. Lengte 40-80 cm

Kralen ketting
Startprijs 75 EUR

Kralencollier groene kralen, ø 14 mm. Lengte 64 cm.Geknoopt ca 178 gr.

Hanger camee
Resultaat: 25 EUR

Collier met hanger, witmetaal, met camee. Grof rond Venetiaans collier, ø 4 mm, met grote ovale hanger met in het midden een camee. De rand om de camee is versierd met diverse stenen. ø 58x64 mm. Len...

Zilveren kruis
Startprijs 125 EUR

Collier en kruis zilver 925/000 met turkoois. Groot kruis bestaande uit 6 ovaal cabouchon geslepen turkooisen met zilveren bollen aan elkaar bevestigd. Het geheel zit aan een gourmetcollier. kruis 50x...

Lakstempel met carneool
Startprijs 260 EUR

Antieke lakstempel, GG 585/000, met carneool. Vroeg 19e eeuwse lakstempel langwerpig model met fraaie bewerking en aan de onderzijde een carneool. 48x22 mm.

Ring GG carneool
Startprijs 110 EUR

Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote GG bloem met daarin 4 rond gefacetteerde en 4 peervormige Carneolen. Grootte kop van de ring ø 18,7. ca 4 gr, ø 57

Ring GG stersaffier
Resultaat: 250 EUR

Unieke herenring GG 585/000 met stersaffier. Fraaie herenring met ovale cabouchon geslepen kobaltblauwe stersaffier, ø 12x15 mm. ca. 9.8 gr. ø 65

Lakstempel met monogram
Startprijs 260 EUR

Antieke lakstempel, GG 585/000 met monogram. Vroeg 19e eeuwse lakstempel, fraai bewerkt met monogram ERZ. Hangeroog gerepareerd. 36x19 mm.

Broche GG
Resultaat: 70 EUR

Streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche, 19e eeuws, met filigrain en kwastjes. 40x18 mm. ca. 2.9 gr.

Hanger, emaille portret
Startprijs 150 EUR

Hanger GG 585/000 met emaille portret. Zeer fraaie ronde limoge hanger met een vrouwenportret gezet in een bewerkte rand, ø 30 mm. ca. 5 gr.

Broche GG stenen
Resultaat: 160 EUR

Broche GG 585/000 met jade amethist en diamantjes. Gouden broche met bloemblaadjes gemaakt van amethist en jade blaadjes. De hartjes van de bloemen zijn versierd met kleine diamantjes. De broche is vo...

Koordcollier GG
Resultaat: 120 EUR

Koordcollier GG 750/000. Lang fijn koordcollier, ø 2.1 mm, als nieuw. ca. 3.8 gr. Lengte 70 cm.