Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Marmeren paard met dame
Startprijs 950 EUR

Groot Art Nouveau paard met naakte dame van albast 45x46x12cm. ongesig. Cond.: G

5 Chinese borden
Startprijs 600 EUR

5 Chinese borden, 18e eeuw, Chien Lung

6 Meissen kop en schotels
Startprijs 600 EUR

6 Meissen kop en schotels,1e helft 20e eeuw.met veldbloemen,Ø8.5 cm.,H.7.5 cm.Cond.U

Imari vaas met celadon draak
Startprijs 600 EUR

Grote Imari kraagvaas gedecoreerd met 2 celadon draken, eind 19e eeuw, vaas is compleet geribt, 47xø26cm.

Platelen bloempot
Startprijs 400 EUR

Grote Gouda platelen bloempot.(121 Holland). 25xØ33cm.

Vaas
Startprijs 400 EUR

Grote jugendstil fles. Goud decor met orchideen beschilderd. (bijzondere kwaliteit). 37xØ32cm. Cond.: U

Vaas
Startprijs 400 EUR

Grote glazen vaas begin 20e eeuw. gesig. gegue. Mooie kwaliteit. 44xØ35cm. Cond.: U

2 Imari vazen
Startprijs 400 EUR

2 Grote Imari vazen, Japan eind 19e eeuw, rijkelijk gedecoreerd met bloemen en vogels, 38xø19,5cm. Cond.: G

Platelen kaketoe Jan Schonk Gouda
Startprijs 400 EUR

Wit platelen kaketoe van Jan Schonk, Koninklijke plateelbakkerij Gouda ,Zuid-Holland, 23,5x14x8cm. Cond.: U

Inktpot, Purmerend
Startprijs 350 EUR

Zeer bijzondere inktpot van Purmerend aardewerk. Handbeschilderd met Jugendstil afbeeldingen ca. 1930. Gesigneerd AJ, genummerd 27/88. Cond.: U

Ivoren mariabeeld
Startprijs 325 EUR

Ivoren mariabeeld ongesig. 36x11x9cm.(antiek).

Ivoren hoofd zonder console
Startprijs 325 EUR

Antiek ivoren figuur, portret van een meisje, mooie kwaliteit. 20x10cm. Cond.: G

Ivoren hoofd
Startprijs 325 EUR

Ivoren buste(antiek) van een Afrikaanse vrouw. fijn uitgewerkt. gesig. Dambi Lapes. Met console 24x10x10cm. Cond.: U

2x tulpenvaas
Startprijs 320 EUR

2 Aardewerken tulpenvazen met 4 bronzen puto's en 4 liggende bronzen leeuwen als poten. Elke vaas heeft 36 gaten voor de tulpen en is beschilderd met puto's en bloemen. 23x23x87cm.

Keramiek cachepot
Startprijs 300 EUR

Keramiek cachepot versierd met vrouwfiguur, gemerkt Royal-Dux Tjechië ca. 1900, 24x28x15cm.

Meissen koffiekan
Startprijs 300 EUR

Meissen koffiekan,1e helft 20e eeuw, met veldbloemmotief, H.25 cm., Cond.:U

Meissen roomstelletje op tablet
Startprijs 300 EUR

Meissen roomstelletje op tablet,Knaufzeit (1850-1924)beschilderd met violen en goudkleurige rand.

Ovaal tablet, Chien Lung
Resultaat: 300 EUR

Ovaal tablet, Chien Lung, 2e helft 18e eeuw, met bruine capucijner rand en bloemmotieven beschilderd onder glazuur.

Stel platelen vaasjes
Startprijs 250 EUR

Stel Arnhem plateel vaasjes begin 20e eeuw. (Densee 197 GVK). 12,5xØ7cm. Cond.: U

2 Plateel vazen
Startprijs 250 EUR

2 Vazen, Arnhem's plateel (Flora AM 171). 21xØ9cm.

Glazen vaasje
Startprijs 250 EUR

Glazen Jugendstil vaasje, mooie kwaliteit. 13x18,5xØ13cm. Cond.: G

Bord ca. 1880
Resultaat: 700 EUR

Bord met monogram:C M H R omstreeks 1880 na Weens voorbeeld van 1780 beschilderd. ø24cm.

6 Chinees blauwe bordjes
Resultaat: 300 EUR

6 Chinese diepe bordjes ca. 1720 Kang Xi, blauw/wit met decor van stilleven. 4xø16,5cm.

3 Porseleinen borden
Resultaat: 250 EUR

3 Chinese blauw porseleinen borden, Chien Lung 18e eeuw, 2,5xø23cm.