Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Reint Withaar, Landschap met eenden 1149
Reint Withaar, Landschap met eenden
Startprijs 400 EUR
Empire dressoir 4013
Empire dressoir
Startprijs 1.200 EUR
2x Chinese kom, 18e eeuw 6081
2x Chinese kom, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Plated kandelaren 2420
2x Plated kandelaren

Resultaat:

40 EUR

Inktstel met zilveren deksels 625
Inktstel met zilveren deksels
Startprijs 120 EUR
Naar Kever, Boeren interieur met kinder, moeder en kippen 1166
Naar Kever, Boeren interieur met kinder, moeder en kippen
Startprijs 70 EUR
Mahonie klapbuffet 4030
Mahonie klapbuffet
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Chinese theepot, 18e-19e eeuw 6094
Chinese theepot, 18e-19e eeuw

Resultaat:

2.250 EUR

Gesigneerd Japans ivoren beeld 2437
Gesigneerd Japans ivoren beeld
Startprijs 1.600 EUR
Oosterse staande olielamp, 1900 2454
Oosterse staande olielamp, 1900
Startprijs 130 EUR
2x Italiaanse gestoken stoelen 4047
2x Italiaanse gestoken stoelen
Startprijs 250 EUR
Evert Moll, Bloemstilleven 1183
Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 400 EUR
2x Chinese borden, Queng Long 6111
2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900. 2467
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.

Resultaat:

25 EUR

2x Emaille reclameborden 2471
2x Emaille reclameborden
Startprijs 70 EUR
Schrijfsecretaire, 19e eeuw. 4064
Schrijfsecretaire, 19e eeuw.
Startprijs 1.700 EUR
H.A. Witvoet, Twee te dikke paarden bij bosrand 1200
H.A. Witvoet, Twee te dikke paarden bij bosrand
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3x Delfts blauwe borden 6128
3x Delfts blauwe borden

Resultaat:

100 EUR

Champagne/wijnkoeler op standaard 2484
Champagne/wijnkoeler op standaard
Startprijs 50 EUR
Clemens Briels, Antipodes figuren 1217
Clemens Briels, Antipodes figuren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Secretaire met opzet 4081
Secretaire met opzet

Resultaat:

200 EUR

Porseleinen tafelstuk 6145
Porseleinen tafelstuk
Startprijs 100 EUR
H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout 1234
H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout
Startprijs 60 EUR
4x Imari schotels 6162
4x Imari schotels
Startprijs 100 EUR