Kristallen beschuitbus en marmeladepot met slijpsel geplaatst op kristallen onderschotels voorzien van deksel met zilveren knop. ø12x18cm en ø18x24cm. Enkele chips.
Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.
Elf maal diverse gelithografeerde wandborden met stadsgezichten/dierenlandschappen. Seltmann Weiden, Wedgwood etc. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Fijne vierkant sangcollier met een langwerpige hanger met 3 ovaal gefacetteerde zirconia's, onder elkaar bevestigd. lengte 42 cm. 35mm. ca 11 gram...
Zilveren bijbelslot, 833/000, compleet en versierd met rastergraveerwerk. MT.: Jacobus van de Bergh, Schoonhoven, jl.:E:1890. 12x5cm. Verstevigd aan de achterzijde. ca 24 gram. In goede staat
Twee armbanden van cilindervormige lichte jade kralen, 15 mm, geregen op elastiek. ca 67 gram
Collier met grote parels en een geelgouden sluiting, 585/000. Een collier bestaande uit zwarte en roze grillig gevormde zoetwaterparel, ø 10-12 mm, met een gouden bolsluiting, l 9 mm. Lengte 44 cm.
Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een ovale zettingkast met veel pootjes bezet met een ovaal gefacetteerde Amethist, ca 10x7,5 mm. Om de zetkast zit een brede omgeslagen rand versierd m...
Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met floraal en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 13 cm ø. In goede staat.
Zilveren beursje, 833/000. en zakhorloge, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel met opengewerkte krullen en voluten, voorzien van getrembleerde bewerking. MT.: Gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.:F: 1890. En ...
Grote Japanse Satsuma vaas met goud decor, florale en geisha's decor. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 33 cm ø. In goede staat.
Lot met 3 zilveren zakhorloges, een gebroken glas en een wijzer los. ø47-50 mm, allen mechanisch
Twee antiek Chinees porseleinen Familie Roze kopjes met spelende kinderen. Cheng Lung. Gemerkt. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Witgouden ring, 800/000, Portugees, met parel en diamant. Ring met in het midden een grijze parel, ø 11,5 mm. Met aan weerskanten een cilindervormige ton bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met figuren en vogels in natuur decor. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijke staat.
Opaline eierset, zes-delig met zoutvaatje, voorzien van zilveren voetjes en greep, 835/000. en een peper en zoutvaatje.De ronde voetjes zijn voorzien van een stippelgravure en een getrembleerde gesch...
Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Zilveren collier en armband, 925/000, gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 8mm, mat en poly om en om. 43,5cm en 19,5cm. ca 42,3 gram. Gedragen, in goede staat
Zes paar zilveren oorknoppen, antieke stijl, met diverse kleurstenen.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een figuur voorstellend: geloof hoop en liefde. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:O:1848. lengte 20 cm. voorzien van gravure ac...
Zilveren theepot en bijbehorende melkkan, geplaatst op een comfoor,833/000. Theepot en melkkan versierd met cartouches, bloemen en voluten. MT.: o.a. Jan Kuijper en Dirk Timmerman, Amsterdam jl.: e:18...
Twee lange zilveren collier, 835/000, met bollen, een lang venetiaans collier versierd met gladde en geribde bollen, 90 cm, en een collier uit bollen, rechthoeken en ruiten als schakels met een ijsbew...
Zilveren visschep, met gecontourneerde schep voorzien van gravering met ivoren steel. Lengte 30 cm. Voorzien van belastingteken voor vreemde en andere onbelaste werken. Voorzienn van gravure In zeer g...
Zilveren doosje met vingerhoed, 925/000. Rond doosje met bloemdecor, voorzien van een vingerhoed. Totaal ca 18 gram. ø23x25mm. In goede staat