Zes paar zilveren oorknoppen, antieke stijl, met diverse kleurstenen.
Zeven maal Duits Rosenthal Björn Wiinblad. Twee maal glas, grote wandborden. Twee maal klein porselein. Drie maal groot porselein. Afmeting: 16,5 - 31 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse zeldzame Delftse Fayence polychrome borden met florale decors. Gemerkt. Werkplaats De Paeuw, David Kam 1705 - 1725. Lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kom met floraal + goud decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 7 x 14,5 cm ø. In redelijke staat.
Prachtige set van zes antieke societé ceramique keramieken kastkommen, decor Canton. Circa: 1900. Afmeting: ø 11 - 16 cm. In zéér goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen bolvazen met blauw florale decor en Familie Verte figuren decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse keramieken vaas, gemoderniseerd tot tafellamp met chroom. Afmeting: 51 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Jugendstil porseleinen wekker-klokkast met groene glazuur en florale decor. Waarschijnlijk Eichwald. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude gesigneerde Chinees porseleinen lachende boeddha. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers, uilen. Twee maal nieuw geëlectrificeerd, één maal niet geëlectrificeerd. Eén glazen oog ingelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Zeven stuks 18e eeuwse Delftse keramieken borden met chinoiserie decor. Sommige borden minimale chip of randglazuurschade. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.
Elf maal diverse gelithografeerde wandborden met stadsgezichten/dierenlandschappen. Seltmann Weiden, Wedgwood etc. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met floraal en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote Japanse Satsuma vaas met goud decor, florale en geisha's decor. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 33 cm ø. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen Familie Roze kopjes met spelende kinderen. Cheng Lung. Gemerkt. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met figuren en vogels in natuur decor. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijke staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een figuur voorstellend: geloof hoop en liefde. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:O:1848. lengte 20 cm. voorzien van gravure ac...
Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemerkte blauwe draken-schotel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 24,3 cm ø. In goede staat.
Oude Royal Copenhagen porseleinen kuiken. Nr. 266 175. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.