35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Stoeltje, Petit Point. 4204
Stoeltje, Petit Point.

30 EUR

2 Chinees porseleinen opium-pijpen, 20e eeuw. 6377
2 Chinees porseleinen opium-pijpen, 20e eeuw.

35 EUR

Chinese penselenlegger. 6370
Chinese penselenlegger.
Startprijs 300 EUR
2 Vergulde broches 762
2 Vergulde broches
Startprijs 40 EUR
Gouden ring met bloedkoraal 755
Gouden ring met bloedkoraal

130 EUR

Div.delen zilver 748
Div.delen zilver

30 EUR

Schilderij, statie uit de kerk 1499
Schilderij, statie uit de kerk

140 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. 1492
Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'.

40 EUR

G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'. 1485
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.

130 EUR

Visschaal, Jugendstil. 2534
Visschaal, Jugendstil.
Startprijs 30 EUR
Lot diverse sieraden 712
Lot diverse sieraden
Startprijs 20 EUR
3 Kistjes, 19e eeuw. 2527
3 Kistjes, 19e eeuw.

45 EUR

Mahoniehouten klaptafeltje 4168
Mahoniehouten klaptafeltje
Startprijs 125 EUR
Gouden kapspelden met parel 705
Gouden kapspelden met parel
Startprijs 125 EUR
Antiek halve-maan tafeltje, ca. 1900. 4161
Antiek halve-maan tafeltje, ca. 1900.

70 EUR

2 Zilveren kandelaars 698
2 Zilveren kandelaars

40 EUR

Landkaart 1696. 1449
Landkaart 1696.

100 EUR

Wim Helder, 'Bloemstilleven'. 1442
Wim Helder, 'Bloemstilleven'.
Startprijs 150 EUR
Hartsvanger, ca. 1900. 3089
Hartsvanger, ca. 1900.

100 EUR

3 Militaire landkaarten 3082
3 Militaire landkaarten
Startprijs 55 EUR
3x Messing kanon 3075
3x Messing kanon
Startprijs 25 EUR
Franse bajonet voor Lebel geweer 3039
Franse bajonet voor Lebel geweer

50 EUR

Hagelgeweer, 19e eeuw. 3032
Hagelgeweer, 19e eeuw.

120 EUR

Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw 3025
Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw

150 EUR