Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam zilveren kruis Rusland 268
Zeldzaam zilveren kruis Rusland
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Fries zilveren loddereindoosje 923
Fries zilveren loddereindoosje

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, treef met vis 921
Zilveren miniatuur, treef met vis

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kleine antieke regulateur, circa 1890. 3578
Kleine antieke regulateur, circa 1890.

Resultaat:

50 EUR

Gouden ring met opaal en diamant 34
Gouden ring met opaal en diamant
Startprijs 250 EUR
Gouden armband met briljanten. 252
Gouden armband met briljanten.
Startprijs 550 EUR
Zilveren Godslamp. 18
Zilveren Godslamp.
Startprijs 2.100 EUR
Verkocht
Eikenhouten Schippertjes-klok 3560
Eikenhouten Schippertjes-klok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren ei 245
Zilveren ei

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930. 6504
Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'. 6327
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
10x Diverse fotolijstjes 2361
10x Diverse fotolijstjes

Resultaat:

50 EUR

Zilveren vaas en fotolijst 393
Zilveren vaas en fotolijst
Startprijs 50 EUR
Dubbelloops percussie. 3098
Dubbelloops percussie.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Penvuur revolver, 7 mm. 3091
Penvuur revolver, 7 mm.

Resultaat:

90 EUR

3 Militaire landkaarten 3082
3 Militaire landkaarten
Startprijs 55 EUR
3x Messing kanon 3075
3x Messing kanon
Startprijs 25 EUR
Antieke kruithoorn 3057
Antieke kruithoorn
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Duitse bajonet 3055
Duitse bajonet

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Franse bajonet voor Lebel geweer 3039
Franse bajonet voor Lebel geweer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hagelgeweer, 19e eeuw. 3032
Hagelgeweer, 19e eeuw.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Dames pistooltje 3016
Dames pistooltje

Resultaat:

70 EUR

Antieke sabel, ca. 1900 3014
Antieke sabel, ca. 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw. 3007
Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw.

Resultaat:

100 EUR