Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren portret schotels 43
2 Zilveren portret schotels
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Zilveren theeservies met houten greep 36
Zilveren theeservies met houten greep

Resultaat:

500 EUR

Zeldzaam zilveren kruis Rusland 268
Zeldzaam zilveren kruis Rusland
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Granaatcollier met gouden streekslot 261
Granaatcollier met gouden streekslot

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Schildpad visitekaartenhouder 2152
Schildpad visitekaartenhouder

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zilveren Djoka standaard 930
Zilveren Djoka standaard

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren theedoos 25
Zilveren theedoos

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Landmacht gala-pet 3064
Landmacht gala-pet

Resultaat:

25 EUR

Antieke kruithoorn 3057
Antieke kruithoorn
Startprijs 35 EUR
Antieke bajonet 3050
Antieke bajonet
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Franse bajonet voor Lebel geweer 3039
Franse bajonet voor Lebel geweer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hagelgeweer, 19e eeuw. 3032
Hagelgeweer, 19e eeuw.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw 3025
Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Antieke sabel, ca. 1900 3014
Antieke sabel, ca. 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw. 3007
Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schijfgeweer 'Geneve'. 3000
Schijfgeweer 'Geneve'.

Resultaat:

475 EUR

Witgouden oorstekers met briljanten. 254
Witgouden oorstekers met briljanten.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Fries zilveren loddereindoosje 923
Fries zilveren loddereindoosje

Resultaat:

125 EUR

Zilveren Godslamp. 18
Zilveren Godslamp.
Startprijs 2.100 EUR
Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels 2141
Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels
Startprijs 80 EUR
3 Delen divers 2134
3 Delen divers
Startprijs 25 EUR
Gouden slavenband 11
Gouden slavenband
Startprijs 450 EUR
2 Brillenkokers, schilpad met zilver 243
2 Brillenkokers, schilpad met zilver
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'. 6327
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.

Resultaat:

60 EUR